Alaska Elk Raptor Blindtech invisible II Broek
Alaska Elk Raptor Blindtech invisible II Broek

Beschrijving

Alaska Elk Raptor Blindtech Invisible II Broek

Deze Alaska Elk Raptor Blindtech Invisible II Broek is een zeer stille jachtbroek welke voorzien is van het APS-membraan en wafelfleecevoering. Deze broek is waterafstotend en voorzien van ventilatieritsen op de dijen, zodat u deze broek ook kunt dragen tijdens de warmere dagen. Deze Alaska Elk jachtbroek beschikt over 2 handzakken en 2 dijbeenzakken welke allen voorzien zijn van een rits. De onderkant van de broek is voorzien van een klittenbandsluiting, zodat u geen vuiligheid onder in uw broek krijgt. De billen en de knieën zijn voorzien geborsteld stof met wafelvoering, wat draagcomfort garandeert. U kunt deze jachtbroek in alle jaargetijden dragen, let er alleen op dat deze niet waterdicht is. Bekijk ook de Alaska Elk Raptor Blindtech jachtjas. Verkrijgbaar in de maten: XS t/m 3XL

Alaska Elk Raptor Blindtech invisible II Broek
Alaska Elk Raptor Blindtech invisible II Broek

Alaska Elk Raptor Blindtech invisible II Broek

Blindtech camouflage broek, deze broek is waterafstotend maar niet waterdicht. Wilt u de Blindtech Camouflage met jachtjas? Bekijk hier de bijpassende Jachtjas.



€ 72,95 Incl. btw
Artikelnr: 80467-X

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2166 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Hans Van der Graaf

Mooie prijzen

GJ

Eerst gebeld met een vraag. Rustige nauwkeurige en gedetailleerde uitleg. Heb ik tenminste iets aan. Verkoper is eerlijk over het product, meld dat het momenteel nog niet leverbaar is. Kortom wat ik wil weten wat ik moet weten en volledige uitleg. Zien mij hierdoor zeker terug. Nu nog wachten tot eind augustus en we kunnen los met de Vesta Sentinel.

Tonny

Snel geleverd

Jerre Sierhuis

Vriendelijke service heb nog niets binnen gehad maar van mij krijgen ze nu al een 7.5

Frank Brons

Super winkel. Snel geleverd 😃

Badriden Mahdaoui

Alles goed geregeld top!!!👍🏻👍🏻👍🏻

Henk Dillema

Snelle antwoorden bij vragen

Robert

Initieel een negatieve review geplaatst vanwege onduidelijkheid in de levering. Naderhand een vriendelijk belletje ontvangen om te kijken wat Jachtloods voor mij kon beteken, en dat siert ze vanwege de klantgerichtheid. Mijn eerder geannuleerde bestelling weer geactiveerd en weer een tevreden klant.

Johan

Had mijn bestelling binnen enkele dagen thuis. Netjes verpakt zonder beschadigingen aangekomen.

Matthia van veen

Snel geleverd.

Johan Van de Velde

mooi en duidelijke site met alle nodige info

Robert van Veen

Fijne zaak! Uiterst correct in informatie voorziening. Zal hier zeker en vast vaker bestellen

peter massart

mooi op tijd geleverd

Wouter-Jan Koek

Snelle levering, mijn bestelling was zo thuis!

Wolter Taekema

Snel en goed!

Paul

Snelle levering, mijn bestelling was snel geleverd