CO2 buks of een perslucht buks

Een CO2 luchtbuks is net als een PCP- of perslucht buks aangedreven door gas. Door een CO2 patroon te gebruiken is het simpel om uw luchtbuks gereed te maken. In tegenstelling tot een PCP-luchtbuks heeft een CO2 luchtbuks minder kracht, derhalve is hij minder geschikt voor lange afstanden. Deze buks heeft echter wel dezelfde nauwkeurigheid als een persluchtbuks.


18 artikelen gevonden
Mini-1 PCP Compressor 300 Bar – Compact en Krachtig

New warriow Mini-1 PCP Compressor 300 Bar

Compacte en krachtige PCP-compressor (300 Bar) voor wapens en flessen tot 1 liter. Werkt op 230V en 12V, met automatische afslag, Foster-aansluiting en alle accessoires inbegrepen.

€ 475,00
Vulnippel Artemis & Snowpeak

Vulnippel Artemis & Snowpeak

Geschikt voor Artemis/Snowpeak PCP's. Deze vulnippel met foster aansluiting zorgt voor snel, veilig en eenvoudig vullen van uw luchtgeweer.

€ 12,95
Handvat duikfles

Handvat duikfles

Een handvat voor een duikfles zodat je de duikfles eenvoudig kunt vervoeren. Het handvat wordt bevestigd middels 2 RVS bouten, kan geplaatst worden op een 38mm hals van een standaard duikfles.

€ 14,95
Best Fittings Carry Strap

Best Fittings Carry Strap

De Best Fittings carry strap is ontwikkeld voor het vervoeren van perslucht flessen. Geschikt voor flessen met een inhoud van 3L tot 14L, d.m.v. klittenband wordt de fles gefixeerd.

€ 24,99
Best Fittings Cylinder Cradle

Best Fittings Cylinder Cradle

De Best Fittings Carry Strap voorkomt het weg rollen van een perslucht fles.

€ 18,98
Hatsan Handpomp

Hatsan Handpomp

Een van de beste handpompen op de markt vanwege het stof en vochtfilter.

€ 184,95
Gamo Flex Pomp

Gamo Flex Pomp

Handpomp van Gamo

€ 99,95
UX PCP handpomp

UX PCP handpomp

De UX handpomp is een universele PCP handpomp.  

€ 149,95
Carbon Persluchtfles 6.8L

Carbon Persluchtfles 6.8L

Carbon persluchtfles van 6.8kg, weegt slechts 3.8kg.

€ 415,00
MDE Vulstation 7L 300 BAR

MDE Vulstation 7L 300 BAR

Compleet vulsysteem 300 Bar 7L Inclusief slang. Dit nieuwe model heeft een restrictor klep in de kraan en vult het geweer langzaam.

€ 350,00
MDE Vulstation 12L 300 BAR

MDE Vulstation 12L 300 BAR

Compleet vulsysteem 300 Bar 12L Inclusief slang. Dit nieuwe model heeft een restrictor klep in de kraan en vult het geweer langzaam.  

€ 450,00
Umarex CO2 adapter

Umarex CO2 adapter

Dure 88 grams CO2 patronen behoren tot de verleden tijd dankzij deze Umarex CO2 adapter. Men kan in deze adapter 2 stuks 12 gram CO2 patronen plaatsen. De adapter heeft dezelfde aansluiting als een 88 grams CO2 patroon waardoor deze direct in uw luchtbuks past. Wordt geleverd inclusief 8 stuks 12 grams CO2 patronen.

€ 59,95
Vulset

Vulset

Deze Best Fittings vulset heeft een DIN aansluiting voor op uw industrie fles of duikfles. De vulset is voorzien van 100cm slang. De adapter is 1/8 BSP en hierdoor geschikt voor vulnippels van praktisch alle PCP merken. De ontluchtingknop is een drukknop.

€ 89,95
RVS Foster koppelset

RVS Foster koppelset

Complete set bestaande uit: 1x RVS foster koppeling mannelijk2x RVS foster plug vrouwelijk1x RVS foster druktester2x Bonded seal voor de afdichting   

€ 29,95
RVS Foster Mannelijk Plug

RVS Foster Mannelijk Plug

Foster koppeling geschikt tot 300 bar, voorzien van 1/8 BSP uitwendige draad.

€ 6,99
Foster Koppeling Mannelijk

Foster Koppeling Mannelijk

Foster koppeling geschikt tot 300 bar, voorzien van 1/8 BSP uitwendige draad. Geschikt voor bevestiging op de vulslang van uw duikfles, pomp of compressor.

€ 12,95
RVS foster vrouwelijk

RVS foster vrouwelijk

Foster koppeling geschikt tot 300 bar, voorzien van 1/8 BSP inwendige draad. Hier kunt u bijvoorbeeld de vulnippel van uw PCP geweer indraaien zodat u gebruik kunt maken van foster snelwissel systeem.

€ 7,99
CO2 patroon 88 gram

CO2 patroon 88 gram

Goede kwaliteit CO2 patroon van Umarex in 88 gram.

€ 12,95

Perslucht buks kopen

Als u op een grotere afstand op groepen wilt kunnen schieten, dan kunt u het beste kiezen voor een PCP buks. Dit wordt ook wel een perslucht buks of een PCP buks genoemd. Dit type buks wordt aangedreven door perslucht dat uit de luchttank van de buks wordt geduwd. Bij het overhalen van de trekker wordt de luchttank voor een milliseconde geopend, hierdoor schiet lucht naar buiten wat de luchtbuks kogel naar buiten perst. Met dit type buks kunt u op afstanden van 50 tot 100 meter schieten.

Het voordeel van dit type buks is de nauwkeurigheid. De buks heeft vrijwel geen terugslag. Dit type buksen is voorzien van een magazijn waardoor er meerdere schoten achter elkaar geplaatst kunnen worden. Het enige nadeel van een PCP buks is de luchtfles. Deze kunt u laten bijvullen bij een lokale duikwinkel of bij de brandweer. De luchtfles kunt u zelf ook vullen met een duikfles of compressor.