 
                    Beschrijving
 
                    Percussion sologne blouse
De Percussion Sologne blouse is gemaakt van 100% katoen en dus heerlijk lichtdragend. De blouse heeft buttondown knoopjes zodat de kraag netjes op zijn plaats blijft zitten. Verder heeft de blouse een borstzakje en is aan de rechterzijde voorzien van een schouder versteviging om de blouse zoveel mogelijk jacht uitstraling te geven. Verkrijgbaar in de maten S t/m 2XL.
- Gratis verzending vanaf € 100
- Levering binnen 1 tot 2 werkdagen
Bestellen gaat zeer vlot. De afhandeling ervan nog vlotter! Zeer tevreden, ook over de service. Had eens een flesje lokmiddel besteld, deze was blijkbaar al eens gebruikt geweest. Ze hebben gratis een nieuwe opgestuurd zonder enige opmerking! Dat is pas service, je niet telkens moeten verantwoorden!
Super snelle levering
Super snelle levering, en top producten.
snelle levering top servicz
Voldoet aan verwachtingen
Snelle levering. De buks voldoet aan mijn verwachtingen.
Goede service snelle levering en komt goed verpakt aan niks op aan te merken
Breed assortiment en snelle verzending!
Snelle service / snel contact enigste minpunt was dat het retour niet helemaal duidelijk was, Maar op dat puntje na prima webshop goede / snelle verzending
Goede service
Goede service en aanbod. Product snel geleverd.
Snelle levering
Zeer tevreden
Top service!
Goede prijs en snelle levering
Alles ontvangen ,ziet er prima uit . Zoals beschreven op de site .
Levering volgens planning
Proffesionele mensen
Gewoon goed
Gewoon goed





Beoordelingen voor Percussion sologne blouse
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.
