Camelion LR44 AG13 Knoopcel Batterij
De Camelion LR44 / AG13 is een krachtige 1,5V alkaline knoopcelbatterij die uitermate geschikt is voor gebruik in onder andere fotocamera's, rekenmachines, speelgoed en horloges. Deze batterij levert betrouwbare prestaties en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen, wat zorgt voor een lange levensduur en stabiele stroomvoorziening. Ideaal voor apparaten die een compacte, maar krachtige energiebron vereisen. Past onder andere in de meegeleverde lamp van de Hatsan BT65 SB Elite. Wordt geleverd per stuk.
Camelion LR44 AG13 Knoopcel Batterij
Krachtige Camelion LR44/AG13 knoopcel (1,5V) voor o.a. de meegeleverde lamp van de Hatsan BT65 SB Elite.
- Gratis verzending vanaf € 100
- Levering binnen 1 tot 2 werkdagen
goede vlotte service
Prima!
Na de aankoop keurig op de hoogte gehouden van verzending t/m bezorging Binnen enkele dagen de aankoop in degelijke verpakking ontvangen. Prettige ervaring met de Jachtloods
Ondanks ik in België woon , zijn mijn pakjes op 2 dagen geleverd . Jachtloods heeft veel keuze . Alles is altijd netjes verpakt .
Correct
Pracht bedrijf Goede service en staan klaar voor raad en daad. Meerdere producten besteld en in zeer goede orde mogen ontvangen. Ik ben een zeer tevreden klant.
Fijne winkel bestelling snel binnen
Zeer vriendelijk, deskundige en behulpzame mensen.
prima , bestelling snel in huis en netjes verpakt
Goede webshop voor al uw wensen en snel geleverd, voor mij was dit een hele prettige ervaring. Vooral zo doorgaan
Prima geleverd en zeer snel
makkelijk te bestellen en snel in huis
zeer tevreden
Een leverancier beoordelen kan pas als er een service vraag is. Pas dan kun je zien hoe men daarmee omgaat en hoe het wordt afgewikkeld. Nu jachtloods heeft toegezegd dit naar tevredenheid op te willen lossen pas ik de beoordeling aan.
Zeer snelle levering
Snel en netjes correcte levering
Tevreden over de Secacam 3 set van 4.
goed en snel in huis
Goed product, snelle
super snelle levering en goede service via mail
Beoordelingen voor Camelion LR44 AG13 Knoopcel Batterij
Doet waar het voor gekocht is