Commandeur -1
Commandeur -2
Commandeur -3
Commandeur -4
Commandeur hoes

Beschrijving

Cac Commandeur jachtmes houten handvat

De Commandeur is een mes dat de perfecte balans biedt tussen vorm en functionaliteit voor een ongeëvenaarde veelzijdigheid. Dit mes is ontworpen voor uitzonderlijke en langdurige snijprestaties in alle omstandigheden. Gemaakt van Alenox staal met een dikte van 3,00 mm, biedt het een uitstekende weerstand tegen corrosie dankzij een minimum van 18% chroomgehalte.

Door zijn doordachte ontwerp biedt de Commandeur een comfortabele en veilige grip, wat zorgt voor een nauwkeurige en efficiënte gebruikservaring. De nauwkeurig geslepen lemmet biedt optimale snijprestaties, of het nu gaat om lichte taken of meer veeleisende klussen. Het mes is ideaal voor diverse toepassingen, van koken tot outdoor-activiteiten, en is een betrouwbare metgezel in elke situatie.

Dit is een geweldig cadeau of een persoonlijk instrument voor dagelijks gebruik. Of je nu een mes zoekt voor dagelijks gebruik of een betrouwbaar gereedschap voor avonturen, de Commandeur biedt de kracht en functionaliteit die je nodig hebt.

 Specificaties:

  • Gewicht: 118 gram
  • Hardheid (HRC) +/-1: 57 HRC
  • Snijtype: Glad
  • Slijphoek (Per kant in °): 22°
  • Materiaal: Ziricote hout
  • Ambidextrie (Geschikt voor links- en rechtshandigen): Ja
  • Handvat (Motief / afwerking): Getonifieerd
  • Lengte van het lemmet (mm): 108 mm
  • Lengte van het handvat (mm): 112 mm
  • Staal: Alenox

Bekijk hier ons hele assortiment jachtmessen.

Commandeur -1
Commandeur -2
Commandeur -3
Commandeur -4
Commandeur hoes

CAC Commandeur jachtmes houten handvat

De Commandeur is een mes gemaakt van Alenox staal voor uitzonderlijke snijprestaties en duurzaamheid. Het biedt een comfortabele grip, is bestand tegen corrosie en kan gepersonaliseerd worden met een naam of tekst. Dit veelzijdige mes is ideaal voor zowel lichte als zware taken.



€ 189,00 Incl. btw
Artikelnr: 11060047

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2120 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Stephan

Nieuwe Sako s20 gekocht bij Jachtloods. Zeer netjes behandeld en nette in ruil prijs gekregen voor mijn oude wapen. Samen tot een goede deal gekomen voor ons beider. Zelfs over het omruilen van mij oude nog dichte dozen kogels voor mijn nieuwe kaliber werd niet moeilijk over gedaan. Ga er zeker vaker komen.

Dimitri

Bestelling zeer snel geleverd en erg goed verpakt...top!

Sanne

Had een broek voor mijn man besteld, van een ander merk dan hij normaal heeft. snel bezorgt. Hij trekt de broek aan en was te groot. Wij dachten 1 maatje kleiner dan moet het goed zijn. Contact gehad met jachtloods en werd netjes omgeruild. Tweede broek ook snel geleverd en nog te groot. Ik begon het al erg vervelend te vinden om jachtloods weer te moeten berichten. Maar er werd helemaal niet moeilijk gedaan en kon de broek weer ruilen voor een maat kleiner en ja deze zit perfect. Kan niet anders zeggen dan een super goede service. Top dankjewel Jachtloods👍🏼

Henk

Alles super snel bij mij thuis ,ga zo door TOP

Eric

Top service en perfect verpakt.

Roger

Na 2 dagen in perfecte toestand geleverd. Keurig en stevig ingepakt. De prijzen zijn zeker OK. Zeker een dikke aanrader.

Marc

Kleine problemen met de betaling, maar vlug opgelost door Dennis. Zeer snelle levering, verder zeer tevreden met Jachtloods.

Gregory Lane

Fast easy efficient, made my day

John

Snel, keurig verpakt en tevreden met producten 👍

Gert Jan van Opdorp

Mooi discreet verpakt

Jaap de Groot

Prima webshop alles is goed te vinden.top!!!

W.H.J Holtkamp

perfecte afhandeling

Joris van Lotringen

top service

Suus

Blije

Ger P.H. Van Dijk

Duidelijke foto's en beschrijving webshop.

Maarten

Goed artikel goede service

Gert Elhorst

Zoals altijd, prima voor elkaar.

Prik

Eerlijke prijzen maar vooral ook snelle respons en per telefoon en mail goed bereikbaar

Smr

Snelle levering en netjes verpakt!

Johan Mathues

snelle en correcte levering