DBS Elite Competition Target
DBS Elite Competition Target
DBS Elite Competition Target

Beschrijving

DBS Elite Competition Target

De DBS Elite Competition Target is een target met acht oranje doelen. Wanneer je één van de acht targets raakt, klapt de target naar de andere kant. De DBS Elite is uitermate geschikt voor wedstrijden tegen andere schutters. De target wordt gedemonteerd geleverd, met een gedetailleerde handleiding. De target is ook geschikt voor de zwaardere PCP buksen. De DBS Elite heeft een afmeting van 16,5 cm x 18,5 cm x 60 cm en een staaldikte van 3 mm. Let op: het is aan te raden om een goede kogelvanger achter de target te plaatsen.  

DBS Elite Competition Target
DBS Elite Competition Target
DBS Elite Competition Target

DBS Elite Competition Target

De DBS Elite Competition Target is een target met acht oranje doelen. De target is ook geschikt voor de zwaardere PCP buksen.



€ 59,95 Incl. btw
Artikelnr: LW480-3mm

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2166 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Hans Van der Graaf

Mooie prijzen

GJ

Eerst gebeld met een vraag. Rustige nauwkeurige en gedetailleerde uitleg. Heb ik tenminste iets aan. Verkoper is eerlijk over het product, meld dat het momenteel nog niet leverbaar is. Kortom wat ik wil weten wat ik moet weten en volledige uitleg. Zien mij hierdoor zeker terug. Nu nog wachten tot eind augustus en we kunnen los met de Vesta Sentinel.

Tonny

Snel geleverd

Jerre Sierhuis

Vriendelijke service heb nog niets binnen gehad maar van mij krijgen ze nu al een 7.5

Frank Brons

Super winkel. Snel geleverd 😃

Badriden Mahdaoui

Alles goed geregeld top!!!👍🏻👍🏻👍🏻

Henk Dillema

Snelle antwoorden bij vragen

Robert

Initieel een negatieve review geplaatst vanwege onduidelijkheid in de levering. Naderhand een vriendelijk belletje ontvangen om te kijken wat Jachtloods voor mij kon beteken, en dat siert ze vanwege de klantgerichtheid. Mijn eerder geannuleerde bestelling weer geactiveerd en weer een tevreden klant.

Johan

Had mijn bestelling binnen enkele dagen thuis. Netjes verpakt zonder beschadigingen aangekomen.

Matthia van veen

Snel geleverd.

Johan Van de Velde

mooi en duidelijke site met alle nodige info

Robert van Veen

Fijne zaak! Uiterst correct in informatie voorziening. Zal hier zeker en vast vaker bestellen

peter massart

mooi op tijd geleverd

Wouter-Jan Koek

Snelle levering, mijn bestelling was zo thuis!

Wolter Taekema

Snel en goed!

Paul

Snelle levering, mijn bestelling was snel geleverd