Deerhunter Kingston Knit With V-Neck
Deerhunter Kingston Knit With V-Neck
Deerhunter Kingston Knit With V-Neck

Beschrijving

Deerhunter Kingston Knit With V-neck

Deze Deerhunter Kingston Knit with V-Neck is gemaakt van een mix aan materialen waaronder merino wol. Deze V-hals trui beschikt over een zeer goede pasvorm en kan op veel verschillende gelegenheden gedragen worden. De speciale merino wol mix zorgt voor een optimale zachtheid op de huid en is toch wasbaar in de wasmachine. De Deerhunter Kingston Knit with V-neck is bij Jachtloods verkrijgbaar in drie verschillende kleuren: 

  • 346 Cypress (licht groen)
  • 356 Green Melange (donker groen)
  • 383 Dark Elm (bruin)
Shell fabric50% Merino wool/ 30% Acrylic /20% Polyamide

U kunt deze trui in de wasmachine wassen maar gebruik dan wel wolwasmiddel.

Deerhunter Kingston Knit With V-Neck
Deerhunter Kingston Knit With V-Neck
Deerhunter Kingston Knit With V-Neck

Deerhunter Kingston Knit With V-Neck

Nette jachttrui van Deerhunter, bestaat voor 50% uit merino wol! Verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren. Merinowol wordt wereldwijd geroemd om zijn zachtheid, sterkte, ademend vermogen en temperatuur regulerende voordelen. Daarnaast is merinowol ook nog eens 100% natuurlijk, hernieuwbaar en biologisch afbreekbaar. Al deze mooie natuurlijke eigenschappen maken merinowol een uitermate comfortabel materiaal om te dragen.  



€ 69,95 Incl. btw
Artikelnr: 8349-346-X

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2120 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Stephan

Nieuwe Sako s20 gekocht bij Jachtloods. Zeer netjes behandeld en nette in ruil prijs gekregen voor mijn oude wapen. Samen tot een goede deal gekomen voor ons beider. Zelfs over het omruilen van mij oude nog dichte dozen kogels voor mijn nieuwe kaliber werd niet moeilijk over gedaan. Ga er zeker vaker komen.

Dimitri

Bestelling zeer snel geleverd en erg goed verpakt...top!

Sanne

Had een broek voor mijn man besteld, van een ander merk dan hij normaal heeft. snel bezorgt. Hij trekt de broek aan en was te groot. Wij dachten 1 maatje kleiner dan moet het goed zijn. Contact gehad met jachtloods en werd netjes omgeruild. Tweede broek ook snel geleverd en nog te groot. Ik begon het al erg vervelend te vinden om jachtloods weer te moeten berichten. Maar er werd helemaal niet moeilijk gedaan en kon de broek weer ruilen voor een maat kleiner en ja deze zit perfect. Kan niet anders zeggen dan een super goede service. Top dankjewel Jachtloods👍🏼

Henk

Alles super snel bij mij thuis ,ga zo door TOP

Eric

Top service en perfect verpakt.

Roger

Na 2 dagen in perfecte toestand geleverd. Keurig en stevig ingepakt. De prijzen zijn zeker OK. Zeker een dikke aanrader.

Marc

Kleine problemen met de betaling, maar vlug opgelost door Dennis. Zeer snelle levering, verder zeer tevreden met Jachtloods.

Gregory Lane

Fast easy efficient, made my day

John

Snel, keurig verpakt en tevreden met producten 👍

Gert Jan van Opdorp

Mooi discreet verpakt

Jaap de Groot

Prima webshop alles is goed te vinden.top!!!

W.H.J Holtkamp

perfecte afhandeling

Joris van Lotringen

top service

Suus

Blije

Ger P.H. Van Dijk

Duidelijke foto's en beschrijving webshop.

Maarten

Goed artikel goede service

Gert Elhorst

Zoals altijd, prima voor elkaar.

Prik

Eerlijke prijzen maar vooral ook snelle respons en per telefoon en mail goed bereikbaar

Smr

Snelle levering en netjes verpakt!

Johan Mathues

snelle en correcte levering