
Beschrijving
Fox Silencer Vilt Fiber
Het FOX Silencer Tune Fiber vilt is speciaal ontworpen om perfect te passen in het FOX Silencer Tune geluiddemperverlengstuk. Dit hoogwaardige dempingsmateriaal is essentieel voor het optimaal filteren van hoge tonen, waardoor het resterende geluid aanzienlijk minder scherp klinkt.
Hoewel het interne volume van de demper het meeste werk doet in geluidsdemping en terugslagreductie, zorgt het gebruik van dit vilt voor een merkbare verfijning van het geluidsprofiel. Het resultaat: een stillere en aangenamere schietervaring.
Na verloop van tijd kan het vilt echter verstopt raken door bijvoorbeeld (lood)vervuiling, wat de werking negatief beïnvloedt. Regelmatige vervanging wordt dan ook sterk aanbevolen om de demper optimaal te laten presteren.
Specificaties:
- Merk: FOX Silencer
- Productcode: Fox Fiber
- Kleur: Oranje
- Gewicht: 14 gram
- Lengte: 220 mm

Fox Silencer Vilt Fiber
Speciaal vilt voor FOX Silencer Tune demper. Filtert hoge tonen voor een zachter geluid. Eenvoudig te vervangen. Lengte: 220 mm, Gewicht: 14 gram.

- Gratis verzending vanaf € 100
- Levering binnen 1 tot 2 werkdagen
Makkelijk te vinden in webwinkel, makkelijk betalen met I-Deal ..., snel verzonden en ontvangen, bezorgd bij PostNL punt, je hoeft er niet voor thuis te blijven ... super service! Enige gemis in webwinkel is het ontbreken van een 'verlanglijstje' in je account. Dat is tevens erg handig om 'herhaal' bestellingen van verbruiksartikelen in op te slaan (oliën, kogeltjes, CO2 patronen, schietkaarten, enz.), van daaruit is je winkelwagen dan snel met het gewenste te vullen.
Na enige onduidelijkheid mijnerzijds hoe om te gaan met de cadeaubon zonder code. Mail contact gehad en probleem opgelost. Bestelling geplaatst en betaald. volgende dag artikelen ontvangen. Een paar dagen later werd het bedrag op mijn rekening teruggestort.
Goede prijzen én behulpzaam
Prima service, snelle levering en prima prijzen
Top service!
Snelle levering en service ven mijn hawke richtkijker chapeau
Service is top! Informatie over de bestelling, de levering etc. worden gedetailleerd geupdated. Ik ben er zeer tevreden mee en kom zeker terug bij Jachtloods.
Bestelde artikel werd snel en prima verpakt toegestuurd,beslist aanrader Grts Joseph
E.e.a. liep in eerste instantie niet goed, maar netjes opgelost.
Gisteren in de winkel geweest om een Gamo luchtbuks te kopen, heel vriendelijk ontvangen geweest, heel goede uitleg gekregen, top, wij komen er zeker nog, een heel mooie zaak met vriendelijk en bekaam personeel
Nieuwe Sako s20 gekocht bij Jachtloods. Zeer netjes behandeld en nette in ruil prijs gekregen voor mijn oude wapen. Samen tot een goede deal gekomen voor ons beider. Zelfs over het omruilen van mij oude nog dichte dozen kogels voor mijn nieuwe kaliber werd niet moeilijk over gedaan. Ga er zeker vaker komen.
Bestelling zeer snel geleverd en erg goed verpakt...top!
Had een broek voor mijn man besteld, van een ander merk dan hij normaal heeft. snel bezorgt. Hij trekt de broek aan en was te groot. Wij dachten 1 maatje kleiner dan moet het goed zijn. Contact gehad met jachtloods en werd netjes omgeruild. Tweede broek ook snel geleverd en nog te groot. Ik begon het al erg vervelend te vinden om jachtloods weer te moeten berichten. Maar er werd helemaal niet moeilijk gedaan en kon de broek weer ruilen voor een maat kleiner en ja deze zit perfect. Kan niet anders zeggen dan een super goede service. Top dankjewel Jachtloods👍🏼
Alles super snel bij mij thuis ,ga zo door TOP
Top service en perfect verpakt.
Na 2 dagen in perfecte toestand geleverd. Keurig en stevig ingepakt. De prijzen zijn zeker OK. Zeker een dikke aanrader.
Kleine problemen met de betaling, maar vlug opgelost door Dennis. Zeer snelle levering, verder zeer tevreden met Jachtloods.
Fast easy efficient, made my day
Snel, keurig verpakt en tevreden met producten 👍