FX crown MKII walnut
FX crown MKII hout

Beschrijving

FX Crown MKII Walnut

De FX Crown MKII is de opvolger van de welbekende FX Crown. De MKII variant heeft een aantal verbeteringen t.o.v. de voorganger. Als eerste het deze versie een groter power plenum (28% groter). Daarnaast heeft deze variant ook geen telescopische loop meer. Dit model voorzien van een 20 MOA picantinny rail.

Smooth Twist X Loop FX Crown MKII walnut

Net als de FX Impact MKII is deze FX Crown MKII uitgerust met een Smooth Twist X loop. De standaard Smooth Twist lopen, maakten nog gebruik van een gladde loop, met aan het einde de trekken en velden. De nieuwe Smooth Twist X lopen hebben over de volledige lengte trekken en velden. Dit resulteert in optimale precisie. De Crown is zo ontworpen dat u de loop eenvoudig van kaliber kunt wisselen met een loopkit van een ander kaliber. U kunt uw perslucht geweer zo voor meerdere toepassingen gebruiken. De FX Crown Walnoot is voorzien van een ‘’power adjuster’’ zodat u eenvoudig de kracht kunt verstellen. Ook kunt u de hamerveer en de transferport instelling aanpassen. Verder kunt u bij dit meerschots persluchtgeweer de regulator in stellen in verband met de verwisselbare kalibers. Deze FX Crown beschikt over 2 manometers waardoor u de druk in de fles en de regulatordruk snel kunt aflezen. Wordt geleverd inclusief kunststof koffer, magazijn en vulnippel.

Eigenschappen

- Duimgatkolf - Extern instelbare regulator - Extern verstelbare hamerveer en transferport - 2 manometers - Grote luchtbuis van 480cc van carbon - Hoge magazijn capaciteit - Match trekker - Volledig gedempte loop - Smooth Twist X loopsysteem - Verkrijgbaar in 4 kalibers

Specificaties

  • Merk: FX Airguns
  • Kaliber keuze: 5.5 mm / .22, 6.35 mm / .25, 7.62 mm / .30
  • Krachtbron: Perslucht
  • Vuldruk (bar / psi): Max 250 bar.
  • Energie (Joule / ft.lb): 5.5 – 73J, 6.35 – 88J, 7.62 -123J
  • Snelheid: 5.5 – 280 m/s, 6.35 – 270 m/s, 7.62 -265 m/s
  • Spansysteem: Zijhevel
  • Magazijncapaciteit: 18,16,13
  • Veiligheid: Ja
  • Inclusief richtkijker: Nee
  • Montage rail: Picantinny
  • Kolf: Met Duimgat

Let op: voor het opsturen van een luchtbuks, luchtgeweer of luchtpistool hebben we een kopie ID nodig omdat u 18 jaar of ouder moet zijn. Een scan of foto van uw rijbewijs, ID-kaart of paspoort kunt u eenvoudig uploaden in de winkelwagen of per e-mail sturen naar info@jachtloods.nl. Naast het controleren van de leeftijd zijn wij volgens de wet verplicht om uw naam, type ID en nummer ID te controleren. Uw gegevens worden vertrouwelijk bewaard.  

FX crown MKII walnut
FX crown MKII hout

FX crown MKII walnut

De FX Crown MKII is de opvolger van de welbekende FX Crown. De MKII variant heeft een aantal verbeteringen t.o.v. de voorganger. Als eerste het deze versie een groter power plenum (28% groter). Daarnaast heeft deze variant ook geen telescopische loop meer. Dit model voorzien van een 20 MOA picantinny rail.  

 



€ 1.525,00 Incl. btw
Artikelnr: 30866-X

Voorwaarden
  • Verplicht uploaden van ID bewijs om te verifiëren dat u 18 jaar of ouder bent
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2127 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Jonnie

Prima service, snelle levering en prima prijzen

B.C.

Top service!

Henk

Snelle levering en service ven mijn hawke richtkijker chapeau

An

Service is top! Informatie over de bestelling, de levering etc. worden gedetailleerd geupdated. Ik ben er zeer tevreden mee en kom zeker terug bij Jachtloods.

Joseph

Bestelde artikel werd snel en prima verpakt toegestuurd,beslist aanrader Grts Joseph

Petrus

E.e.a. liep in eerste instantie niet goed, maar netjes opgelost.

Frans

Gisteren in de winkel geweest om een Gamo luchtbuks te kopen, heel vriendelijk ontvangen geweest, heel goede uitleg gekregen, top, wij komen er zeker nog, een heel mooie zaak met vriendelijk en bekaam personeel

Stephan

Nieuwe Sako s20 gekocht bij Jachtloods. Zeer netjes behandeld en nette in ruil prijs gekregen voor mijn oude wapen. Samen tot een goede deal gekomen voor ons beider. Zelfs over het omruilen van mij oude nog dichte dozen kogels voor mijn nieuwe kaliber werd niet moeilijk over gedaan. Ga er zeker vaker komen.

Dimitri

Bestelling zeer snel geleverd en erg goed verpakt...top!

Sanne

Had een broek voor mijn man besteld, van een ander merk dan hij normaal heeft. snel bezorgt. Hij trekt de broek aan en was te groot. Wij dachten 1 maatje kleiner dan moet het goed zijn. Contact gehad met jachtloods en werd netjes omgeruild. Tweede broek ook snel geleverd en nog te groot. Ik begon het al erg vervelend te vinden om jachtloods weer te moeten berichten. Maar er werd helemaal niet moeilijk gedaan en kon de broek weer ruilen voor een maat kleiner en ja deze zit perfect. Kan niet anders zeggen dan een super goede service. Top dankjewel Jachtloods👍🏼

Henk

Alles super snel bij mij thuis ,ga zo door TOP

Eric

Top service en perfect verpakt.

Roger

Na 2 dagen in perfecte toestand geleverd. Keurig en stevig ingepakt. De prijzen zijn zeker OK. Zeker een dikke aanrader.

Marc

Kleine problemen met de betaling, maar vlug opgelost door Dennis. Zeer snelle levering, verder zeer tevreden met Jachtloods.

Gregory Lane

Fast easy efficient, made my day

John

Snel, keurig verpakt en tevreden met producten 👍

Gert Jan van Opdorp

Mooi discreet verpakt

Jaap de Groot

Prima webshop alles is goed te vinden.top!!!

W.H.J Holtkamp

perfecte afhandeling

Joris van Lotringen

top service