Beschrijving
GECO BUKSP. KAL.270 WIN PLUS
Deze munitie is ideaal voor de jacht op licht, middelgroot en zwaar wild. Dankzij de GECO Bonding-technologie blijft de kogelkern stevig verbonden met de mantel, wat resulteert in gecontroleerde expansie en diepe penetratie, zelfs bij het raken van botten. De zichtbare breekpunten in de mantel zorgen voor een voorspelbare vervorming, wat leidt tot een hoge precisie en minimale schade aan het wild .
Belangrijkste kenmerken:
- Kaliber: .270 Winchester
- Kogelgewicht: 9,7 gram / 150 grain
- Kogeltype: Bonded soft point (GECO PLUS)
- Ballistische coëfficiënt: 0.316
- Looplengte testwapen: 600 mm
- Verpakkingseenheid: 20 patronen
Prestaties:
- Mondingssnelheid (V₀): 850 m/s
- Mondingsenergie (E₀): 3504 J
- Snelheid op 100 m: 755 m/s
- Energie op 100 m: 2765 J
- Snelheid op 200 m: 667 m/s
- Energie op 200 m: 2158 J
- Snelheid op 300 m: 586 m/s
- Energie op 300 m: 1665 J
Let op: Aankoop en bezit van deze munitie vereisen een geldige jachtakte of sportschutterslicentie. Controleer altijd de lokale wet- en regelgeving voordat u tot aankoop overgaat.
GECO BUKSP. KAL.270 WIN PLUS
De GECO .270 Win. PLUS is hoogwaardige jachtmunitie met bonded softpoint-kogels voor maximale precisie, gecontroleerde expansie en diepe penetratie. Ideaal voor middelgroot tot groot wild.
- Online niet te koop, alléén in onze jachtwinkel verkrijgbaar
- Vereist geldige jachtakte of schietsportverlof
2347 Tevreden klanten gingen u voor.
Lees beoordelingenBeoordelingen voor GECO BUKSP. KAL.270 WIN PLUS
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.