HikMicro Alpex 4K Lite A40E-1
HikMicro Alpex 4K Lite A40E-2
HikMicro Alpex 4K Lite A40E-3

Beschrijving

HikMicro Alpex 4K Lite A40E

De HikMicro Alpex 4K Lite A40E is een krachtige nachtzicht-richtkijker die uitblinkt in helderheid en precisie, ongeacht de omstandigheden. Met een 4K ultra-high-definition CMOS-sensor en een scherp OLED-display zie je elk detail glashelder, zelfs in het donker. Deze richtkijker biedt een optische vergroting van 3,5x en digitale vergroting tot 28x, zodat je altijd perfect zicht hebt op je doel. Dankzij de geavanceerde beeldverwerking en thermische technologie kun je met vertrouwen nauwkeurig richten tijdens nachtelijke jachtpartijen.

Met een robuuste IP67-gecertificeerde behuizing is de Alpex 4K Lite A40E bestand tegen water, stof en ruwe omstandigheden. De batterij gaat tot 7,5 uur mee, waardoor je langdurig kunt vertrouwen op optimale prestaties. Lichtgewicht en gebruiksvriendelijk, is deze richtkijker een uitstekende keuze voor jagers die hun precisie naar een hoger niveau willen tillen.

Specificaties:

  • Merk: HikMicro
  • Sensorresolutie: 3840×2160 (4K UHD)
  • Optische vergroting: 3.5x
  • Digitale vergroting: 2x, 3x, 4x
  • Objectief diameter: 40mm
  • Buisdiameter: 30mm
  • Draadkruis: Ja
  • Scherpstelling: Adjustable objective
  • Display type: OLED
  • Display resolutie: 1920x1080
  • Gezichtsveld op 100 meter: 18.7
  • Batterijduur: 7,5 uur
  • Detectie-afstand (m): 800m
  • IP-code: IP67
  • Gewicht (gram): 474 gram
  • Extra's: Batterij, Oplader, Lensdoekje, USB kabel
HikMicro Alpex 4K Lite A40E-1
HikMicro Alpex 4K Lite A40E-2
HikMicro Alpex 4K Lite A40E-3

HikMicro Alpex 4K Lite A40E

De HikMicro Alpex 4K Lite A40E is een lichtgewicht nachtzicht-richtkijker met 4K-sensor, OLED-display en vergroting tot 28x. Perfect voor nauwkeurig richten in het donker.



€ 599,00 Incl. btw
Artikelnr: HIKA40E

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2131 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Roelof

Makkelijk te vinden in webwinkel, makkelijk betalen met I-Deal ..., snel verzonden en ontvangen, bezorgd bij PostNL punt, je hoeft er niet voor thuis te blijven ... super service! Enige gemis in webwinkel is het ontbreken van een 'verlanglijstje' in je account. Dat is tevens erg handig om 'herhaal' bestellingen van verbruiksartikelen in op te slaan (oliën, kogeltjes, CO2 patronen, schietkaarten, enz.), van daaruit is je winkelwagen dan snel met het gewenste te vullen.

Gert

Na enige onduidelijkheid mijnerzijds hoe om te gaan met de cadeaubon zonder code. Mail contact gehad en probleem opgelost. Bestelling geplaatst en betaald. volgende dag artikelen ontvangen. Een paar dagen later werd het bedrag op mijn rekening teruggestort.

Thierry

Goede prijzen én behulpzaam

Jonnie

Prima service, snelle levering en prima prijzen

B.C.

Top service!

Henk

Snelle levering en service ven mijn hawke richtkijker chapeau

An

Service is top! Informatie over de bestelling, de levering etc. worden gedetailleerd geupdated. Ik ben er zeer tevreden mee en kom zeker terug bij Jachtloods.

Joseph

Bestelde artikel werd snel en prima verpakt toegestuurd,beslist aanrader Grts Joseph

Petrus

E.e.a. liep in eerste instantie niet goed, maar netjes opgelost.

Frans

Gisteren in de winkel geweest om een Gamo luchtbuks te kopen, heel vriendelijk ontvangen geweest, heel goede uitleg gekregen, top, wij komen er zeker nog, een heel mooie zaak met vriendelijk en bekaam personeel

Stephan

Nieuwe Sako s20 gekocht bij Jachtloods. Zeer netjes behandeld en nette in ruil prijs gekregen voor mijn oude wapen. Samen tot een goede deal gekomen voor ons beider. Zelfs over het omruilen van mij oude nog dichte dozen kogels voor mijn nieuwe kaliber werd niet moeilijk over gedaan. Ga er zeker vaker komen.

Dimitri

Bestelling zeer snel geleverd en erg goed verpakt...top!

Sanne

Had een broek voor mijn man besteld, van een ander merk dan hij normaal heeft. snel bezorgt. Hij trekt de broek aan en was te groot. Wij dachten 1 maatje kleiner dan moet het goed zijn. Contact gehad met jachtloods en werd netjes omgeruild. Tweede broek ook snel geleverd en nog te groot. Ik begon het al erg vervelend te vinden om jachtloods weer te moeten berichten. Maar er werd helemaal niet moeilijk gedaan en kon de broek weer ruilen voor een maat kleiner en ja deze zit perfect. Kan niet anders zeggen dan een super goede service. Top dankjewel Jachtloods👍🏼

Henk

Alles super snel bij mij thuis ,ga zo door TOP

Eric

Top service en perfect verpakt.

Roger

Na 2 dagen in perfecte toestand geleverd. Keurig en stevig ingepakt. De prijzen zijn zeker OK. Zeker een dikke aanrader.

Marc

Kleine problemen met de betaling, maar vlug opgelost door Dennis. Zeer snelle levering, verder zeer tevreden met Jachtloods.

Gregory Lane

Fast easy efficient, made my day

John

Snel, keurig verpakt en tevreden met producten 👍