Hikmicro Stellar 3.0 SH35 Thermal Scope

Hikmicro Stellar 3.0 SH35 Thermal Scope

De Hikmicro Stellar 3.0 SH35 Thermal Scope is een geavanceerde warmtebeeldkijker die optimale prestaties biedt voor een breed scala aan toepassingen. Het beschikt over een VOx UFPA-detector met een resolutie van 384x288 pixels en een pixel pitch van 12 µm, wat resulteert in een uitstekende beeldkwaliteit. Met een NETD van minder dan 15mk levert deze scope kristalheldere beelden, zelfs in de meest uitdagende omstandigheden.

De 35mm focusbare lens biedt een optische vergroting van 4,2x, en met de digitale zoom van 1-8x kunt u op elk moment nauwkeurige details verkrijgen. De maximale resolutie van 50fps zorgt voor een soepele weergave van beelden. Dankzij de ingebouwde WiFi en het 64 GB geheugen kun eenvoudig streamen en gegevens opslaan, terwijl het 1,03" OLED-scherm met een resolutie van 2560x2560 zorgt voor een indrukwekkend zicht.

De scope biedt geavanceerde functies zoals Smart Ranging en Hot-spot Tracking, waardoor u altijd uw doel gemakkelijk kunt lokaliseren. De twee interne lithiumbatterijen en een verwisselbare lithiumbatterij bieden een operationele tijd van meer dan 9 uur. Met een IP67-classificatie is de scope volledig waterdicht en bestand tegen de meest extreme weersomstandigheden (-30°C tot 55°C). De Type-C interface maakt eenvoudig opladen mogelijk.

Kortom, de Hikmicro Stellar 3.0 SH35 Thermal Scope is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een krachtige en betrouwbare warmtebeeldkijker.

Specificaties: 

  • Merk: Hikmicro
  • Type: Richtkijker
  • Sensorresolutie: 384x288
  • Pixel pitch (µm): 12
  • Thermische gevoeligheid (NETD mK): ≤15
  • Optische vergroting: 4.2x
  • Digitale vergroting: 2x, 3x, 4x, 5x, 6x
  • Objectief diameter (mm): 35
  • Buisdiameter (mm): 30
  • Draadkruis: Ja
  • Scherpstelling: Adjustable objective
  • Display type: OLED
  • Display resolutie: 2560x2560
  • Beeldsnelheid (Hz): 50
  • Streamfunctie: Ja
  • Batterij type: 18650
  • Batterijduur: 9 uur
  • IP-code: IP67
  • Lengte (mm): 410×85×69.4 (l×b×h)
  • Gewicht (gram): 800
  • Inclusief montageringen: Nee
  • Extra's: 2 batterijen, Batterijlader, Draagtas, Lensdoekje, Lensdop, USB kabel

Bekijk hier het hele assortiment warmtebeeldkijkers.

Producten geleverd door Jachtloods mogen niet naar gesanctioneerde partijen en/of landen worden doorverkocht. Het is verboden apparaten met elektronische beeldverbetering te exporteren naar landen buiten de EU.

Hikmicro Stellar 3.0 SH35 Thermal Scope

Hikmicro Stellar 3.0 SH35

De Hikmicro Stellar 3.0 SH35 Thermal Scope biedt hoogwaardige thermische beelden met een resolutie van 384x288 pixels en een focusbare 35mm lens. Het heeft een 1,03" OLED-scherm, 50fps streaming, WiFi-ondersteuning en een lange batterijduur van >9 uur. De scope is IP67-geclassificeerd, werkt bij temperaturen van -30°C tot 55°C, en biedt slimme functies zoals Smart Ranging en Hot-spot Tracking voor nauwkeurige doelwitten.



€ 2.299,00 Incl. btw
Artikelnr: HIKSH35-3.0

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2773 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Hans Vermeiren

Snel, correcte prijzen, vriendelijk

Coen Pennings

Je word goed geholpen en snel geleverd

A.R Huizer

mijn ervaring is goed ze zijn snel en krijg wat je bestelt

Ozgur Metin

Top service!

Kyan Willemsen

Bestellen is

Reinier

Goede service. Nette winkel/ website.

Gerrit De croos

Top winkel Topkwaliteit spullen

R Heida

Alles perfect gelopen...

Federico

Snelle levering, perfect !

Frans

Eerste bestelling was super snel,2e bestelling is geplaatst hoop dat het net zo snel gaat

Wilfred Holland

Klantvriendelijk, snel levering. Top winkel 👍🏻

Ferdy

Top aanbieding en prima materiaal. Goed verpakt en sneller geleverd dan verwacht.

Jan Pluymen

Snelle bezorging

Jeffrey Van der burgt

Netjes en snel geleverd helemaal top

Theo Hoogmoed

Goede kwaliteit van de producten en voor elke beurs is wel iets te koop. Zeer snelle levering en een goede service top

Koen De Jonge

Perfecte snelle service

K de vries

Zoveelste keer een fijne koop ervaring.

Katty Deville

Vlug geleverd en geen gedoe , juist verzendingskosten zijn wat hoog als je niet aan het bedrag komt . Maar de service is top 👍

Cornelis M M Jansen

Goede service snelle levering

Beoordelingen voor Hikmicro Stellar 3.0 SH35

0/5
Gebaseerd op 0 beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.