Gri Tampa Mid Brown
Gri Tampa Mid Brown
Gri Tampa Mid Brown
Gri Tampa Mid Brown

Beschrijving

Gri Tampa Mid Brown

De Gri Tampa Mid Brown is een stevige allround wandelschoen uit de Premium collectie van Grisport. De schoen is zowel te dragen door dames als heren. De schoen is gemaakt van kwalitatief hydro leer. Het waterdichte en ademende waterproof membraan dat verwerkt is tussen de verschillende lagen van de schoenen beschermt uw voeten tegen onder andere plassen, water en sneeuw. Hierdoor is deze wandelschoen geschikt tijdens elk seizoen van het jaar. U kunt deze wandelschoenen dus het gehele jaar door dragen. De tussenzool en luxe inlegzool zorgen voor nog meer demping en draagcomfort tijdens het wandelen. Hierdoor bent u voorzien van een comfortabele schoen tijdens een wandeltocht. De inlegzool heeft een toplaag met antislip structuur. Hierdoor blijft de sok extra goed om uw voet zitten en schuift deze niet in de schoen. Zo voorkomt u ongemakken tijdens een wandeltocht. De schoen heeft een Vibram zool die is gemaakt van hoogwaardig rubber. Deze zool is sterk, licht en slijtvast in vergelijking met veel andere zolen. Hiermee bied Grisport een wandelschoen aan van hoge kwaliteit. Het onderwerk biedt u comfort en perfecte controle op de ondergrond. Deze Gri Tampa schoen is dus geschikt voor verschillende wandeltochten het gehele jaar door.

Gri Tampa Mid Brown
Gri Tampa Mid Brown
Gri Tampa Mid Brown
Gri Tampa Mid Brown

Gri Tampa Mid Brown

De Tampa Mid is een stevige allround wandelschoen uit de Premium collectie van Grisport. De schoen is zowel te dragen door dames als heren.  



€ 169,95 Incl. btw
Artikelnr: 14903-X

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2225 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Dirk B.

Zo moest het altijd verlopen bij online aankopen.

Robert van der Elst

Goeie website. Makkelijk bestellen en betalen. Dag eena al binnen. Top

Ansem van Zwam

Uitleg op de site prima en snelle levering. Moet alleen nog even goed afstellen ivm afwijking.

Frans Christiaan Jansen

Alles prima in orde

RJ

Binnen 1 werkdag netjes en zeer goed verpakt Afgeleverd top van jachtloods 👍

Ken Van Wiele

Alles volgens wens, geen enkel negatief puntje te melden.

Wesley Nijland

Ik heb 50 CO2 patronen 12 gram en Ballistol siliconen olie 65ml online gekocht, was niet duur vergeleken met andere aanbieders. Geleverd op de afgesproken datum en tijd.

Ruud Janssens

Altijd snel en correct

Gerrit Geelen

nette prijzen en snel geleverd

Rene Leentvaar

Snel en betrouwbaar

Karel Botzen

Snelle levering

bjorn vroman

Super goede opvolging van de bestelling; ik was verast door het telefoontje i.v.m. , de bestelde ladertjes Arrow!!!!!! SUPER GOED. MVG Bjorn

Marcus Janssen

Snelle en correcte afhandeling

Mike

Nice catalog, super fast delivery and friendly support. I will do business with them again.

Hilbrand Baar

Goede service

Peter Sanderville

Eerlijke prijzen en zeer behulpzaam.

Henk Hulsen

Wat een prettige en deskundige uitleg heb ik gekregen in de winkel. Daarna gekocht in de webshop. Lekker vlot en makkelijk.

B.d 't lam

's Middags besteld volgende dag afgeleverd super snel.

Bert Verbaan

Goede service en snelle levering