Luchtdrukkogeltjes JSB Hades Monster 5.52 mm 25.39 grain

JSB Hades Monster 5,5 mm

De JSB Hades Monster luchtdrukkogeltjes 5,52mm zijn speciaal ontworpen om de kracht van een holle punt te combineren met een snelle fragmentatie bij impact. Dankzij dit ontwerp wordt het risico op ricochet aanzienlijk verminderd, wat ze bijzonder geschikt maakt voor gebruik op korte afstanden.

Met hun relatief hoge gewicht van 25.39 grain bieden deze kogeltjes een stabielere vlucht en zorgen ze voor een effectieve krachtoverdracht bij inslag. De unieke kopstructuur zorgt ervoor dat het projectiel bij impact fragmenteert, waardoor het vrijwel al zijn snelheid verliest. Dit minimaliseert de kans op uitschot.

De JSB Hades Monster wordt geleverd in een verpakking van 150 stuks – ideaal voor de veeleisende schutter die waarde hecht aan veiligheid en prestaties.

Specificaties: 

  • Merk: JSB
  • Kaliber: 5.5mm / .22
  • Kogelvorm: Hol
  • kogelgewicht: 25.39 grain
  • Kogellengte (mm): 8.55
  • Kopmaat (mm): 5.52
  • Verpakt per: 150 st

Bekijk hier ons hele assortiment luchtbukskogels.

Luchtdrukkogeltjes JSB Hades Monster 5.52 mm 25.39 grain

JSB Hades Monster 5,5 mm

De JSB Hades Monster BigBox 5.52 mm kogeltjes (25.39 grain) combineren de kracht van een holle punt met snelle fragmentatie. Hierdoor is de kans op ricochet of uitschot minimaal, ideaal voor veilig schieten op korte afstand. Verpakt per 150 stuks.



€ 9,75 Incl. btw
Artikelnr: 361823708

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

3000 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Mario Splint

Zeer vriendelijk, deskundige en behulpzame mensen.

Fred

prima , bestelling snel in huis en netjes verpakt

Patrick Roothans

Goede webshop voor al uw wensen en snel geleverd, voor mij was dit een hele prettige ervaring. Vooral zo doorgaan

Eric Lefebvre

Prima geleverd en zeer snel

Madelieff

makkelijk te bestellen en snel in huis

Martijn

zeer tevreden

Gert

Een leverancier beoordelen kan pas als er een service vraag is. Pas dan kun je zien hoe men daarmee omgaat en hoe het wordt afgewikkeld. Nu jachtloods heeft toegezegd dit naar tevredenheid op te willen lossen pas ik de beoordeling aan.

Dirk Rijnenberg

Zeer snelle levering

jan Roomenburg

Snel en netjes correcte levering

Han

Tevreden over de Secacam 3 set van 4.

Don

goed en snel in huis

Marcel

Goed product, snelle

Jan

super snelle levering en goede service via mail

Ronald Kempers

Je wordt prima geholpen zowel via app,mail en telefonisch

Hubert Vandevelde

Snelle levering en verzorgde verpakking en waar voor mijn geld bedankt

Ricardo De raaf

Gamo swarm magnum gekocht op de webshop. Snelle levering en een super goeie buks.

marijn Konings

Goede service en vertrouwd.

Arend Gerardus Van Der Weide

Ik heb een laser bore sighter bestelt, deze werd snel geleverd en is perfect

Hilbert HOOGENBERG

Nou ben dik tevreden, zal in de toekomst meerder dingen bij jullie bestellen

emmanuel deschamps

service très rapide et la commande livrée en état impeccable. je referais de prochaines commandes chez eux au besoin.

Beoordelingen voor JSB Hades Monster 5,5 mm

5/5
Gebaseerd op 1 beoordeling
Herman Steenkamp
5/5

Top producten