Luchtdrukkogeltjes JSB Hades Monster 5.52 mm 25.39 grain

JSB Hades Monster 5,5 mm

De JSB Hades Monster luchtdrukkogeltjes 5,52mm zijn speciaal ontworpen om de kracht van een holle punt te combineren met een snelle fragmentatie bij impact. Dankzij dit ontwerp wordt het risico op ricochet aanzienlijk verminderd, wat ze bijzonder geschikt maakt voor gebruik op korte afstanden.

Met hun relatief hoge gewicht van 25.39 grain bieden deze kogeltjes een stabielere vlucht en zorgen ze voor een effectieve krachtoverdracht bij inslag. De unieke kopstructuur zorgt ervoor dat het projectiel bij impact fragmenteert, waardoor het vrijwel al zijn snelheid verliest. Dit minimaliseert de kans op uitschot.

De JSB Hades Monster wordt geleverd in een verpakking van 150 stuks – ideaal voor de veeleisende schutter die waarde hecht aan veiligheid en prestaties.

Specificaties: 

  • Merk: JSB
  • Kaliber: 5.5mm / .22
  • Kogelvorm: Hol
  • kogelgewicht: 25.39 grain
  • Kogellengte (mm): 8.55
  • Kopmaat (mm): 5.52
  • Verpakt per: 150 st

Bekijk hier ons hele assortiment luchtbukskogels.

Luchtdrukkogeltjes JSB Hades Monster 5.52 mm 25.39 grain

JSB Hades Monster 5,5 mm

De JSB Hades Monster BigBox 5.52 mm kogeltjes (25.39 grain) combineren de kracht van een holle punt met snelle fragmentatie. Hierdoor is de kans op ricochet of uitschot minimaal, ideaal voor veilig schieten op korte afstand. Verpakt per 150 stuks.



€ 9,75 Incl. btw
Artikelnr: 361823708

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2815 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Troost

Prima shop, veel keuze tegen eerlijke prijzen. Goede service, men doet wat ze beloven.

Silvana

Overzichtelijke site, veel info, snelle levering

Ronald Possemiers

Zeer aangename winkel . In chop online. Snel geleverd. Top. Dik tevreden.

wim minderhout

Zeer goed geholpen op de site Bestelling 24u later al thuis geleverd Wil graag de winkel eens bezoeken

Henk De Ruijter

Alles top geregeld

Bernd Zündorf

👍

Dirk Lampo

Alles geleverd volgens afspraak en op tijd

Harry Soeterbroek

Eerste levering mislukt (leeg doosje) maar snel opgelost. Na bellen zelfde dag een nieuwe opgestuurd door jachtloods. Demper zelf valt wat tegen op originele HW100X

Richard.

Groot assortiment mooie producten vriendelijke klantenservies snelle levering.

Peter Burmanjer

Lever

Tim Mange

Snelle levering, netjes verpakt.

Gerald Borst

prima geleverd

A.j De kleine

Eerste keer iets gekocht nette verpakking en zeker niet duur de co2 12gram heeft een zeer goede prijs zeker een aanbeveling kijk gewoon is rond en vergelijk ik kom zeker nog is terug als klant

Herman Struijer

Goede en snelle afhandeling van de bestelling, geen problemen ondervonden.

David Dimitrov

Bedankt voor de snelle levering.

Nijenhuis

Snelle levering, goed product, duidelijke instructievideo.

Klaas Heidstra

Zoals altijd perfect, dus zeer tevreden.

Patrick

Heel tevreden, alles mooi geleverd en heel snel. Bovendien snelle reacties gekregen op vragen via de chat in de website, ook heel leuk !

Serge Laroes

Snelle en correcte levering! De bestelling was snel en accuraat. Ook het prijsniveau de winkel is goed. Dus zeker content!!

J.v.D.

Snelle reactie op mijn vragen voorafgaand aan mijn bestelling. Snelle levering, prima.

Beoordelingen voor JSB Hades Monster 5,5 mm

5/5
Gebaseerd op 1 beoordeling
Herman Steenkamp
5/5

Top producten