Beschrijving
Laserluchs bracket LA-BRACKET02
Stevige en betrouwbare montage voor uw IR-verlichter
De Laserluchs LA-BRACKET02 is een robuuste, universele bracket waarmee u uw IR verlichter van LASERLUCHS® veilig en stabiel kunt bevestigen op een Weaver of Picatinny rail. Deze bevestiging zorgt ervoor dat uw illuminator altijd in positie blijft, zelfs bij intensief gebruik of schokbelasting.
Flexibele positionering voor optimale belichting
Dankzij het slimme ontwerp met een externe insert ring kunt u de illuminator vrij draaien en richten binnen uw gezichtsveld. Zo bereikt u altijd de optimale invalshoek van het infraroodlicht voor uw nachtzichtapparaat.
Breed compatibel en inclusief accessoires
De LA-BRACKET02 is compatibel met alle standaard LASERLUCHS® IR illuminatoren met een ringdiameter van 1 inch (25,4 mm) en kan eenvoudig worden gemonteerd op nachtkijkers, optieken of andere systemen met Weaver/Picatinny rail. Een kleine Weaver railadapter voor montage op nachtkijkers met ¼-inch draad wordt meegeleverd.
Duurzame materialen en robuuste constructie
Gemaakt van hoogwaardige aluminium en kunststofcomponenten biedt deze montage een perfecte balans tussen stevigheid en gewichtsbesparing. De compacte afmetingen en water- en temperatuurbestendige constructie maken hem geschikt voor jacht, nachtobservatie en veeleisende outdoor-activiteiten.
Laserluchs bracket LA-BRACKET02
Laserluchs LA-BRACKET02 universele, schokbestendige IR verlichter montage voor Weaver/Picatinny rails, inclusief adapter.
- Gratis verzending vanaf € 100
- Levering binnen 1 tot 2 werkdagen
2540 Tevreden klanten gingen u voor.
Lees beoordelingenBeoordelingen voor Laserluchs bracket LA-BRACKET02
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.