Deerhunter Logo Neck Tube sjaal

Beschrijving

De Deerhunter Logo Tube Neck Sjaal is een functionele en comfortabele accessoire, speciaal ontwikkeld voor jagers, wandelaars en andere outdoorliefhebbers. De sjaal is gemaakt van zachte, ademende microvezel (100% polyester) en voelt aangenaam aan op de huid. Dankzij het rekbare materiaal is hij op meerdere manieren te dragen, zoals als nekwarmer, hoofdband, muts of gezichtsbedekking. De sjaal is OEKO-TEX® Standard 100 gecertificeerd, wat betekent dat hij vrij is van schadelijke stoffen. Verkrijgbaar in oranje en groen, is dit een onmisbaar item voor elke buitenactiviteit.

Deerhunter Logo Neck Tube sjaal

Deerhunter Logo Neck Tube sjaal

Gemaakt van zachte microvezels, biedt deze Neck Tube veel meer dan alleen een standaard nekwarmer. Hij is veelzijdig inzetbaar en kan moeiteloos dienen als sjaal, muts of hoofdband. Verkrijgbaar in diverse kleuren.



€ 9,95 Incl. btw
Artikelnr: 6788-669

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2257 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
William Jansen

Super service en goed geholpen

Bob van Overbeeke

Goede service, snelle levering

Marcel Nulden

Prima

Corné Beerens

Alles top

jeroen

Een geweldige service en perfecte communicatie.ookal gaat het om een onderdeeltje van €10.

Patrick De jans

Ben tevreden

Ariane

Snel en duidelijk antwoord bij vraagstelling voorafgaand aan de bestelling. Heel snelle en correcte afhandeling en levering. Artikels goed verpakt en conform de beschrijving.

Ruud Loogman

Snelle levering Snelle levering

Olaf Bresser

Hele vlotte service en je wordt telefonisch goed geholpen

John

Snelle levering!

Miguel Cornelisse

Overzichtelijke website, goede prijs kwaliteit verhouding, snelle levering

Stefaan Pappens

Goede service en netjes verpakt

P. V

Goede bestel- en bezorgservice

Greta Van der Klooster

Bestelling geplaatst, voortgang en levering worden keurig gecommuniceerd. Product is netjes verpakt.

Gerrit Mensert

Mooie producten, scherpe prijzen en snelle levering, helemaal TOP

L.S.

Geweldige service en super snel na tevredenheid geleverd

Marlon

Snelle service, erg blij met mijn browning luchtbuks. site lekker duidelijk en de vele info filmpjes op youtube maakt het kiezen op grote afstand veel makkelijker

Andre

Super snel geleverd Ben er blij mee. Top !

R. Postma

goede prijs en super snelle verzending +++++++bedankt👍

H Walraven

Goede service en netjes te woord gestaan. Snelle levering. En de producten zijn goed. En niet te vergeten een mooie duidelijke website