
Beschrijving
De Deerhunter Logo Tube Neck Sjaal is een functionele en comfortabele accessoire, speciaal ontwikkeld voor jagers, wandelaars en andere outdoorliefhebbers. De sjaal is gemaakt van zachte, ademende microvezel (100% polyester) en voelt aangenaam aan op de huid. Dankzij het rekbare materiaal is hij op meerdere manieren te dragen, zoals als nekwarmer, hoofdband, muts of gezichtsbedekking. De sjaal is OEKO-TEX® Standard 100 gecertificeerd, wat betekent dat hij vrij is van schadelijke stoffen. Verkrijgbaar in oranje en groen, is dit een onmisbaar item voor elke buitenactiviteit.

Deerhunter Logo Neck Tube sjaal
Gemaakt van zachte microvezels, biedt deze Neck Tube veel meer dan alleen een standaard nekwarmer. Hij is veelzijdig inzetbaar en kan moeiteloos dienen als sjaal, muts of hoofdband. Verkrijgbaar in diverse kleuren.
- Gratis verzending vanaf € 100
- Levering binnen 1 tot 2 werkdagen
Super service en goed geholpen
Goede service, snelle levering
Prima
Alles top
Een geweldige service en perfecte communicatie.ookal gaat het om een onderdeeltje van €10.
Ben tevreden
Snel en duidelijk antwoord bij vraagstelling voorafgaand aan de bestelling. Heel snelle en correcte afhandeling en levering. Artikels goed verpakt en conform de beschrijving.
Snelle levering Snelle levering
Hele vlotte service en je wordt telefonisch goed geholpen
Snelle levering!
Overzichtelijke website, goede prijs kwaliteit verhouding, snelle levering
Goede service en netjes verpakt
Goede bestel- en bezorgservice
Bestelling geplaatst, voortgang en levering worden keurig gecommuniceerd. Product is netjes verpakt.
Mooie producten, scherpe prijzen en snelle levering, helemaal TOP
Geweldige service en super snel na tevredenheid geleverd
Snelle service, erg blij met mijn browning luchtbuks. site lekker duidelijk en de vele info filmpjes op youtube maakt het kiezen op grote afstand veel makkelijker
Super snel geleverd Ben er blij mee. Top !
goede prijs en super snelle verzending +++++++bedankt👍
Goede service en netjes te woord gestaan. Snelle levering. En de producten zijn goed. En niet te vergeten een mooie duidelijke website







