Nocpix Vista H35
Nocpix Vista H35 warmtebeeldspotter
Warmtebeeldkijker Vista Nocpix
Thermische kijker Nocpix
Vista H35 warmtebeeld
Warmtebeeldspotter Nocpix

Beschrijving

Nocpix Vista H35

De Nocpix Vista H35 is een geavanceerd warmtebeeld-monoculair, ideaal voor diverse toepassingen zoals jagen en de sportschutter. Dit apparaat is uitgerust met een 35mm F/0.9 lens en biedt een uitstekende beeldkwaliteit, zelfs onder moeilijke omstandigheden zoals mist, smog en regen. De sensorresolutie van 640 × 512px en de 12μm pixelgrootte zorgen voor scherpe beelden, terwijl de maximale vergroting van 28x je in staat stelt om verre onderwerpen duidelijk te observeren. Met een zoekbereik van 1800 meter en een beeldhoek van 12.5° x 10.0° kun je gedetailleerde waarnemingen maken, zelfs in de meest uitdagende omgevingen.

De VISTA H35 is uitgerust met geavanceerde beeldverwerkingsalgoritmen, zoals Reality+, die ruis effectief elimineert en de helderheid, details en het contrast verbetert. Elektronische beeldstabilisatie zorgt ervoor dat het zicht ook op lange afstanden altijd stabiel blijft. Het Vision+ systeem legt temperatuurverschillen met hoge nauwkeurigheid vast, wat resulteert in gedetailleerde en levendige beelden op het 2560 × 2560px AMOLED-display. Het ontwerp van het ronde scherm bootst het natuurlijke zicht na, waardoor vermoeidheid van de ogen wordt verminderd, en je comfortabeler kunt waarnemen.

De VISTA H35 is geschikt voor gebruik in extreme omstandigheden dankzij de IP67-rating en een operationele temperatuurbereik van -20°C tot 50°C. Volledig opgeladen biedt het apparaat een gebruikstijd van 5,5 uur, waardoor je lang kunt blijven observeren zonder zorgen.

Specificaties: 

  • Warmtebeeld-monoculair
  • Lens: 35mm F/0.9
  • Sensorresolutie: 640 × 512px, 12μm
  • Display: AMOLED 2560 × 2560px
  • Vergroting: 3-28x
  • Zoekbereik: 1800 meter
  • Beeldhoek: 12.5° x 10.0°
  • Frame rate: 60Hz
  • NETD: 15mK
  • Diopter: -4 - +6
  • Oogafstand: 25mm
  • Uittredepupil: 8mm
  • Gebruikstijd: 5,5 uur (op volle batterijen)
  • Zowel 's nachts als overdag te gebruiken
  • Goede beeldkwaliteit in verschillende weersomstandigheden
  • Obstakels in het landschap worden gefilterd
  • Elektronische beeldstabilisatie
  • Reality+ voor minder ruis en een beter contrast
  • Vision+ systeem voor een ongelooflijke nauwkeurigheid
  • IP-67 rating
  • Te gebruiken tussen -20°C en 50°C
  • Opslagcapaciteit: 64GB
  • Gewicht: 600 gram (incl. batterijen)
  • Afmetingen: 184 × 61 × 71mm

Bekijk hier het volledige assortiment warmtebeeldkijkers.

Nocpix Vista H35
Nocpix Vista H35 warmtebeeldspotter
Warmtebeeldkijker Vista Nocpix
Thermische kijker Nocpix
Vista H35 warmtebeeld
Warmtebeeldspotter Nocpix

Nocpix Vista H35

De Nocpix Vista H35 is een warmtebeeld-monoculair met geavanceerde sensortechnologie en een 35mm lens. Met een resolutie van 640x512px, een vergroting van 28x en een 1800 meter zoekbereik biedt het superieure beelden, zelfs bij slechte weersomstandigheden. Het ontwerp met Vision+ en een AMOLED-scherm biedt langdurig comfort en precisie in elk klimaat, van -20°C tot 50°C.



€ 2.249,00 Incl. btw
Artikelnr: 1021400073

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2192 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Kurt VDM

Goeie site met informatieve filmpjes. Goeie prijzen. Gemakkelijk bestellen. Zeer snelle verzending, dag nadien geleverd in België. 1 Product was niet op voorraad, telefoontje gekregen of ze een alternatief mochten opsturen. Kortom: perfect!

A. Buikema

Goede en snelle service, ruim aanbod. Zeer tevreden over jachtloods

Henny

netjes verpakt en geleverd

Van Someren

Duidelijke webwinkel en de artikelen voldoen aan de verwachtingen. Binnen enkele dagen geleverd.

Peter Smits

Jip dat was het zekers

Jeroen Meijbaum

Goeie service en zéker niet (te) duur!

Corne Valentijn

Goed service!

P.a Janssen

Goede service, snelle leveringen

Teun Kock

Conform verwachtingen: vlekkeloos

Marcel Rotgans

Snelle levering, en vragen werden goed en duidelijk beantwoord.

marco breve

Goed product makkelijk bestellen en snel bezorgd

Freddy

Goede service, snelle levering, en vlotte afhandeling

Andre Westland

Goede service en vlotte afhandeling

JB

Zeer blij met de geleverde producten, goede service en snelle levering!

Cor Bouman

Snel geleverd voor een uitstekende prijs. De Artemis CP 400 schiet nauwkeurig en ziet er ook nog eens geweldig uit.

Werner Kuhn

Alles bestens! Danke!

Marinus Lotte

Snelle bezorging, top

A.l.n. Van den Eynden

Service en kwaliteit zeer goed

Vincent

Snel geleverd en kon nog een extra artikel aan mijn bestelling toevoegen. Goede service!

John Michiels

voor een redelijke prijs een goed product!