Numaxes PIE1067 Wildcamera
Numaxes PIE1067 Wildcamera

Numaxes PIE1067 Wildcamera

Met de Numaxes PIE1067 Wildcamera worden de vastgelegde foto’s en video’s naar een Cloudopslag gestuurd die op elk moment toegankelijk is via de gratis mobiele app (iOS/Android). De livestreaming functie maakt het mogelijk LIVE mee te kijken op het scherm van uw smartphone. Bij aankoop is de simkaart al in de camera geplaatst. De wildcamera zoekt automatisch het sterkste signaal. Bovendien wordt de PIE1067 compleet geleverd met een simkaart, antenne, USB-kabel, bevestigingsriem en Nederlandse gebruikershandleiding.

Specificaties

De Numaxes PIE1067 Wildcamera maakt 1 tot 3 foto’s per trigger en biedt helder beeld met 12 MP. Daarnaast neemt hij FULL HD 1080P video’s op (bij opslag op de geheugenkaart). De resolutie van zowel foto’s als video’s is naar wens aan te passen. Een hogere resolutie produceert foto’s van betere kwaliteit, maar creëert ook grotere bestanden die meer van de geheugenkaartcapaciteit in beslag nemen. Het gebruik van een geheugenkaart van 8 GB tot 32 GB maximum class 10 (niet inbegrepen) is vereist om de camera te laten werken. Wanneer u aan de slag gaat met de camera plaatst u 12 AA batterijen (niet inbegrepen) in de batterijsleuf en installeert u de geheugenkaart. Vervolgens installeert u de gratis app op uw smartphone via Google Play of de App Store. De camera kunt u op afstand bedienen; realtime of met vertraging. Met de optie realtime staat de camera constant stand-by en kunt u op ieder moment op afstand de instellingen wijzigen en opslaan. De camera's PIR-sensor detecteert beweging tot wel 20 meter afstand. U kunt de gevoeligheid van de PIR-sensor instellen op hoog, medium of laag. Hoge gevoeligheid maakt het voor de PIR-sensor gemakkelijker om een verschil tussen lichaamswarmte en buitentemperatuur te meten. Een lage PIR-gevoeligheid wordt gebruikt in een omgeving met stoorzenders zoals rook en wind. U voorkomt daarmee onbedoelde activering. Met de PIR interval kunt u de gewenste tijdsinterval instellen tussen foto’s en video’s bij bewegingsdetectie door de PIR-sensor. Deze optie voorkomt dat de camera te veel foto’s of video’s maakt. De PIR-interval kunt u instellen van 00:00:05 tot 23:59:59. Verder heeft de wildcamera een timelapse functie. Met timelapse legt de camera automatisch foto’s of video’s vast met een vooraf ingestelde tijdsinterval van 00:00:05 tot 23:59:59. Het beeldmateriaal kunt u terugkijken op het LCD scherm van de wildcamera of live in de PIE Cloud App.

Technische specificaties

Beeldsensor3 MP kleur CMOS
Infraroodflits54 onzichtbare infrarood LED | Golflengte: 940 nm Bereik: ongeveer 20 meter (65 ft)
GeheugenSD kaart van 8 GB tot 32 GB maximum (class 10 minimum)
LensF/NO = 2.0 | FOV = 60°
PIR-sensorInstelbare gevoeligheid: Hoog | Gemiddeld | Laag Detectie afstand: tot 20 meter (65 ft) Detectiehoek: 60°
OpnamemodusFoto | Video | Foto + Video
Resolutie van foto’s opgeslagen op SD kaart12 MP (4800 x 2560) | 8 MP (3840 x 2112) | 5 MP (3072 x 1728)
Resolutie van foto’s verzonden naar de Cloud640 x 360
Resolutie van HD foto’s verzonden naar de Cloud3 MP (2304 x 1296)
MultishotProgrammeerbaar | Van 1 tot 3 foto’s per trigger
Bestandsformaat foto’sJPG
Video’s opgeslagen op SD kaartResolutie: FULL HD 1080P (1920 x 1080) Videolengte: 10 seconde
Voorbeelden van video’s verzonden naar de CloudResolutie: 512 x 288 Videolengte: 3 seconde
Resolutie van video’s verzonden naar de CloudResolutie: FULL HD 1080P (1920 x 1080) Videolengte: 10 seconde
Live streaming video’sResolutie: HD 720P (1280 x 720)
Bestandsformaat video’sMP4
Trigger tijdOngeveer 0,5 seconde
CameranaamProgrammeerbaar
Time lapseProgrammeerbaar
Camera wachtwoordProgrammeerbaar
Cyclusopname op geheugenkaartProgramm
Voeding12x AA Alkaline, lithium of oplaadbare Ni-MH batterij
Externe voeding12V/2A
Stand-by tijdOngeveer 12 maanden
Temperatuur-20°C tot + 55°C
Opslag temperatuur-25°C tot +60°C
WaterdichtheidIP66
Afmetingen110 x 140 x 90 mm
Gewicht475 gram (zonder batterijen) | 751 g (met batterijen)
Numaxes PIE1067 Wildcamera
Numaxes PIE1067 Wildcamera

Numaxes PIE1067 Wildcamera

Met de Numaxes PIE1067 Wildcamera kunt u LIVE op het scherm van uw smartphone meekijken met de camera!  



€ 299,90 Incl. btw
Artikelnr: PIE1067

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2784 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Rainer Metzger

Sehr zufrieden

Raymond A

Prima winkel, heeft vaak als eerste leuk spul voor T4E klasse. Zeer blij met de geleverde accessoires voor mn Vesta Sentinel wat nergens in nl nog te verkrijgen is.

Alex

Voor een review kan ik heel kort en bondig zijn: perfecte afhandeling van mijn bestelling(en). Topzaak!

Paul Van Biesbrouck

Alles is in orde

Jeffrey Evers

Super snelle levering.

Gertjan Steutel

Prima geholpen , hele mooie winkel en ik ben geslaagd voor wat ik graag wilde .

Chris

Snel verzonden, prima verpakt, prima prijs. Alles is goed en naar wens verlopen. Pluim!

Dennis Bruins

Snelle levering.

j.w.

Snelle en goede levering.

Peter

Vlotte levering en zeer goede kwaliteit

Samuel Van labeke

Correctr prijs snel geleverd

Hans Vermeiren

Snel, correcte prijzen, vriendelijk

Coen Pennings

Je word goed geholpen en snel geleverd

A.R Huizer

mijn ervaring is goed ze zijn snel en krijg wat je bestelt

Ozgur Metin

Top service!

Kyan Willemsen

Bestellen is

Reinier

Goede service. Nette winkel/ website.

Gerrit De croos

Top winkel Topkwaliteit spullen

R Heida

Alles perfect gelopen...

Federico

Snelle levering, perfect !

Beoordelingen voor Numaxes PIE1067 Wildcamera

0/5
Gebaseerd op 0 beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.