Numaxes PIE1076 Wildcamera
Numaxes PIE1076 Wildcamera

Beschrijving

Numaxes PIE1076 Wildcamera

De Numaxes PIE1076 wildcamera is een perfecte middenklasser voor een messcherpe prijs! Deze no-glow wildcamera (34 no-glow lampjes 940nm) maakt 40MP afbeeldingen en 4K video’s, de maximale video lengte is maar liefst 10 minuten! Dit model heeft aan de binnenzijde een scherm waarop je gemaakte afbeeldingen direct kunt terugkijken. Je kunt bij dit model ook een timer instellen oftewel dat de camera enkel actief is tijdens bepaalde tijdstippen. De reactietijd van de camera is 0.3 seconde, het bereik van de bewegingssensor is 20 meter. Dit model heeft een field of view van 84 graden, ook de detectiehoek is 84 graden. De binnenzijde heeft een scherm waarop je direct afbeeldingen kan bekijken. De camera werkt op 8 AA-batterijen (niet inbegrepen). Ook de micro SD kaart is niet inbegrepen, aan te bevelen is een micro SD kaart van 32GB video klasse 10. De bevestigingsband en USB kabel zijn wel inbegrepen.

Numaxes PIE1076 Wildcamera
Numaxes PIE1076 Wildcamera

Numaxes PIE1076 Wildcamera

Hele goede middenklasse wildcamera voor een zeer scherpe prijs! De camera maakt 40MP afbeeldingen en 4K video's en heeft een scherm om direct beeldmateriaal terug te kijken. Let op: je hebt hiervoor de Numaxes micro sd kaart nodig.  



€ 119,95 Incl. btw
Artikelnr: PIE1076

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2120 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Stephan

Nieuwe Sako s20 gekocht bij Jachtloods. Zeer netjes behandeld en nette in ruil prijs gekregen voor mijn oude wapen. Samen tot een goede deal gekomen voor ons beider. Zelfs over het omruilen van mij oude nog dichte dozen kogels voor mijn nieuwe kaliber werd niet moeilijk over gedaan. Ga er zeker vaker komen.

Dimitri

Bestelling zeer snel geleverd en erg goed verpakt...top!

Sanne

Had een broek voor mijn man besteld, van een ander merk dan hij normaal heeft. snel bezorgt. Hij trekt de broek aan en was te groot. Wij dachten 1 maatje kleiner dan moet het goed zijn. Contact gehad met jachtloods en werd netjes omgeruild. Tweede broek ook snel geleverd en nog te groot. Ik begon het al erg vervelend te vinden om jachtloods weer te moeten berichten. Maar er werd helemaal niet moeilijk gedaan en kon de broek weer ruilen voor een maat kleiner en ja deze zit perfect. Kan niet anders zeggen dan een super goede service. Top dankjewel Jachtloods👍🏼

Henk

Alles super snel bij mij thuis ,ga zo door TOP

Eric

Top service en perfect verpakt.

Roger

Na 2 dagen in perfecte toestand geleverd. Keurig en stevig ingepakt. De prijzen zijn zeker OK. Zeker een dikke aanrader.

Marc

Kleine problemen met de betaling, maar vlug opgelost door Dennis. Zeer snelle levering, verder zeer tevreden met Jachtloods.

Gregory Lane

Fast easy efficient, made my day

John

Snel, keurig verpakt en tevreden met producten 👍

Gert Jan van Opdorp

Mooi discreet verpakt

Jaap de Groot

Prima webshop alles is goed te vinden.top!!!

W.H.J Holtkamp

perfecte afhandeling

Joris van Lotringen

top service

Suus

Blije

Ger P.H. Van Dijk

Duidelijke foto's en beschrijving webshop.

Maarten

Goed artikel goede service

Gert Elhorst

Zoals altijd, prima voor elkaar.

Prik

Eerlijke prijzen maar vooral ook snelle respons en per telefoon en mail goed bereikbaar

Smr

Snelle levering en netjes verpakt!

Johan Mathues

snelle en correcte levering