Percussion Grouse broek

Percussion Grouse broek

De Percussion Grouse jachtbroek heeft een fraaie pasvorm! De Grouse is een licht dragende jachtbroek voor de mildere tot warmere temperaturen. De broek is gemaakt van 69% katoen, 28% polyester en 3% elastan, dat maakt de broek sterk maar toch licht elastisch. Dankzij de elasticiteit draagt deze broek zeer comfortabel ook tijdens het zitten, natuurlijk is de broekband ook elastisch. De broek is voorzien van een aantal functionele zakken. Aan de zijkant van de broek zitten twee grote zakken met geïntegreerde patroonhouders. Verder heeft de broek ook nog twee zakken voorzien van ritsen en twee broekzakken aan de achterzijde. Wij van Jachtloods vinden deze jachtbroek een absolute topper dankzij de kwaliteit en de pasvorm van deze broek!

Verschillende maten

Elke maat (S t/m XXL) is in een kleinere én grotere variant verkrijgbaar. Zo is bijvoorbeeld maat 44-M iets ruimer én langer dan 42-M. Bekijk hieronder de verschillende breedte- en lengtematen. Zo kiest u altijd de broek die perfect bij u past!

MaatLengte
Maat 38-S108 cm
Maat 40-S110 cm
Maat 42-M112 cm
Maat 44-M114 cm
Maat 46-L116 cm
Maat 48-L118 cm
Maat 50-XL119 cm
Maat 52-XL120 cm
Maat 54-XXL121 cm
Maat 56-XXL122 cm
Percussion Grouse broek

Percussion Grouse broek

De Percussion Grouse Jachtbroek is een comfortabele lichte broek voor mildere tot warme temperaturen.

Let op: in verschillende breedte- en lengtematen verkrijgbaar. Bekijk de matentabel onderaan de pagina en kies uw favoriet!



€ 59,95
€ 44,96 Incl. btw
Artikelnr: P02908-X

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

3027 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Raimon Pothoven

Snelle levering en product zoals omschreven. Tijdens het vullen van de drukcilinder bleek deze lek, hierover gelijk contact gezocht en werd verrassend snel opgepakt en snelle duidelijke communicatie. Tot dusver zeer tevreden alleen even afwachten hoe het verder word afgewikkeld maar daar heb ik het volste vertrouwen in,

Rob van der Ende

Makkelijk bestellen en snelle levering.

Frank Tuin

Wederom goed geregeld. Altijd top hier, je wordt vriendelijk te woord gestaan bij vragen en mocht er onverhoopt iets niet naar behoren werken wordt 't snel opgelost. 👌🏼👌🏼

Michel

Top! Overzichtelijke website en supersnelle verzending!

Chris Woudsma

Eigenlijk maar 1 woord: perfect. Mooie site, leuke aanbieding en supersnelle verzending, keurig ingepakt. Alleen maar lovende woorden!

Johan Wouters

Snelle correcte service

George Lucas

Goede service , snelle levering en kennis van zaken

Patrick Sieben

Snel ontvangen en goed materiaal.

Sietske Van der Bij

Snelle levering, prima jas

Marcel Doets

Goede website en snelle en correcte levering van goede jachtkleding en/of accessoires

Norbert Hopman

Uitstekend product, goed verpakt en snel verstuurd. Echt een aanrader.

C.P. Cammeraat

Keurige verwerking en snelle levering, TOP!

Gerard Scholten

Bedankt voor de snelle levering

Alexander

Keurig verpakt, snel verzonden!

Ton

Super geholpen met hele goede service. Topzaak, groot assortiment, als je hier niet slaagt, dan slaag je nergens.

Bart Monteyne

Snel geleverd! Mooi aanbod

johan middendorp

Snelle levering.

Jan Van Haren

Professioneel en delicaat

Ron Karelse

Goede en snelle service met een goede prijs/kwaliteit-verhouding

aart kruisheer

Goed en snel

Beoordelingen voor Percussion Grouse broek

0/5
Gebaseerd op 0 beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.