Percussion Imperlight jachtbroek

Percussion Imperlight jachtbroek

De Percussion Imperlight jachtbroek is een lichtdragende, niet gevoerde broek, maar wel wind- en waterdicht. Voorzien van vele functionele zakken. Deze broek kan jaarrond gedragen worden. Deze broek heeft een goede pasvorm en draagt zeer comfortabel. Ook de prijs is zeer aantrekkelijk! Maak uw jachtuitrusting helemaal compleet met een bijpassende Imperlight jachtjas. Het onderste gedeelte van de broek ziet er door overbelichting van de foto bruin uit, dit is echter praktisch dezelfde kleur groen als het bovenste gedeelte van de broek.

Verschillende maten

Elke maat (S t/m XXL) is in een kleinere én grotere variant verkrijgbaar. Zo is bijvoorbeeld maat 44-M iets ruimer én langer dan 42-M. Bekijk hieronder de verschillende breedte- en lengtematen. Zo kiest u altijd de broek die perfect bij u past!

MaatLengte
Maat 38-S108 cm
Maat 40-S110 cm
Maat 42-M112 cm
Maat 44-M114 cm
Maat 46-L116 cm
Maat 48-L118 cm
Maat 50-XL119 cm
Maat 52-XL120 cm
Maat 54-XXL121 cm
Maat 56-XXL122 cm
Percussion Imperlight jachtbroek

Percussion Imperlight jachtbroek

Lichtdragende jachtbroek niet gevoerd, maar wel wind- en waterdicht. Voorzien van vele functionele zakken. Geschikt voor het hele jaar! Het onderste gedeelte van de broek ziet er door overbelichting van de foto bruin uit, dit is echter praktisch dezelfde kleur groen als het bovenste gedeelte van de broek.

Let op: in verschillende breedte- en lengtematen verkrijgbaar. Bekijk de matentabel onderaan de pagina en kies uw favoriet!



€ 45,00
€ 33,75 Incl. btw
Artikelnr: P02952-X

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

3056 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Kwiebes

Goede prijs snelle service

Jacques Van Den Bussche

Vlugge levering en op tijd zoals beloofd.

Matthijs Messchaert

Zeer goede ervaring! Snel verzonden, netjes verpakt! Bedankt!

Jack Vousten

Snel en correct afgeleverd zeer tevreden

Stefan Lismont

Snelle correcte levering en product strookt met de verwachtingen en de uileg op de verkoopvideo op de website, super !

Koen Streulens

snelle levering

Henk Vercammen

Prima product en accurate levering.

Peter Kapitein

Zeer snelle levering.

Henk Beuker

Anwllw levweing en goes peoduct

Diana

Goede site, kleding gekocht, kwalitatief super!

Jack

Prima zaak snel verstuurd en afgehandeld.

Henk van Pelt

Gewoon be

Marcel Frissen

Supersnelle levering, elk artikel nog eens extra verpakt in hubbelfolie en reeele prijzen. Ik kom zeker weer terug !

Rudi Ter Haar

Had mijn paketje snel

Venelin Aleksiev

Snel service

Cap Tres

Snelle verzending. Er miste een artikel en dat was snel en netjes opgelost en de dag er na alweer in huis. Goede service en zeer vriendelijk aan de telefoon.

Francesca De vries

snelle levering product precies zoals verwacht .

Eric Bergh

uitstekend

Humphry nolde

perfect en snel

Beoordelingen voor Percussion Imperlight jachtbroek

0/5
Gebaseerd op 0 beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.