Umarex T4E TP50 Gen2 Compact set
Umarex T4E TP50 Gen2 Compact set zwart
Umarex T4E TP50 Gen2 Compact set zwart close-up zelfverdedigingspistool

Umarex T4E TP50 Gen2 Compact Set

De Umarex T4E TP50 Gen2 Compact set is een krachtig en compact CO₂-pistool dat betrouwbaarheid en gebruiksgemak combineert in een handzaam formaat. Het is ideaal voor training, recreatief gebruik en zelfverdediging.

Belangrijkste kenmerken:

De T4E TP50 Compact Gen2 is ontworpen voor eenvoudig en veilig gebruik. Een van de handige functies is het Quick-Piercing System, waarmee je een 8 g CO₂-capsule kunt plaatsen zonder deze direct te activeren. Dit voorkomt dat de capsule leegloopt tijdens opslag. Pas wanneer je het pistool nodig hebt, activeer je de capsule met een lichte tik op de onderkant van de grip.

Voor extra veiligheid heeft het pistool een automatische trekkerbeveiliging, die voorkomt dat het per ongeluk afgaat. Dankzij het ergonomische ontwerp ligt het goed in de hand en voelt het natuurlijk aan bij het overhalen van de trekker. Het interne 4-schots magazijn werkt met alle T4E kaliber .50 ballen, zoals de Umarex .50 Rubberballen.

Dit model is verkrijgbaar als complete set, inclusief 100 stuks .50 Practice rubberen ballen en 10st 8gr CO₂-patronen, zodat u meteen aan de slag kunt.

Let op: Dit pistool mag niet in openbare ruimtes worden gedragen en is uitsluitend bedoeld voor thuisgebruik.

Specificaties Umarex T4E TP50 Compact Gen2

  • Kaliber: .50
  • Energie: 13 J
  • Magazijncapaciteit: 4-schots
  • Schotcapaciteit: 12 schoten per CO₂ capsule
  • Voeding: 1x 8 g CO₂ capsule
  • Trekker: Double Action Only
  • Veiligheid: Automatische trekker beveiliging
  • Lengte: 183 mm
  • Gewicht: 585 g

Let op: voor het opsturen van een luchtbuks, luchtgeweer of luchtpistool hebben we een kopie ID nodig omdat u 18 jaar of ouder moet zijn. Een scan of foto van uw rijbewijs, ID-kaart of paspoort kunt u eenvoudig uploaden in de winkelwagen of per e-mail sturen naar info@jachtloods.nl. Naast het controleren van de leeftijd zijn wij volgens de wet verplicht om uw naam, type ID en nummer ID te controleren. Uw gegevens worden vertrouwelijk bewaard.

Umarex T4E TP50 Gen2 Compact set
Umarex T4E TP50 Gen2 Compact set zwart
Umarex T4E TP50 Gen2 Compact set zwart close-up zelfverdedigingspistool

Umarex T4E TP50 Gen2 Compact set

Het compacte T4E Gen2 CO2-luchtdrukpistool van Umarex, geschikt voor .50 kaliber rubberen ballen, is een betrouwbare keuze voor zelfverdediging. Nu als set te verkrijgen, welke bestaat uit:

▸ Umarex T4E TP50 Compact Gen2
▸ Umarex CO2 Patroon 8 gram 10st
▸ Umarex .50 Practise Rubberballen 100st

Umarex T4E TP50 Gen2 Compact set


€ 150,00
€ 142,50 Incl. btw
Artikelnr: UX-TP50-set

Voorwaarden
  • Verplicht uploaden van ID bewijs om te verifiëren dat u 18 jaar of ouder bent
  • ⁠Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2770 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Coen Pennings

Je word goed geholpen en snel geleverd

Kyan Willemsen

Bestellen is

Reinier

Goede service. Nette winkel/ website.

Gerrit De croos

Top winkel Topkwaliteit spullen

R Heida

Alles perfect gelopen...

Federico

Snelle levering, perfect !

Frans

Eerste bestelling was super snel,2e bestelling is geplaatst hoop dat het net zo snel gaat

Wilfred Holland

Klantvriendelijk, snel levering. Top winkel 👍🏻

Ferdy

Top aanbieding en prima materiaal. Goed verpakt en sneller geleverd dan verwacht.

Jan Pluymen

Snelle bezorging

Jeffrey Van der burgt

Netjes en snel geleverd helemaal top

Theo Hoogmoed

Goede kwaliteit van de producten en voor elke beurs is wel iets te koop. Zeer snelle levering en een goede service top

Koen De Jonge

Perfecte snelle service

K de vries

Zoveelste keer een fijne koop ervaring.

Katty Deville

Vlug geleverd en geen gedoe , juist verzendingskosten zijn wat hoog als je niet aan het bedrag komt . Maar de service is top 👍

Cornelis M M Jansen

Goede service snelle levering

Rob Wijnen

N.v.t

Tim

Werd snel geleverd

H. Wulfsen

Snelle levering!

Beoordelingen voor Umarex T4E TP50 Gen2 Compact set

4.5/5
Gebaseerd op 4 beoordelingen
A.R
4/5

werk goed best een krachtige buks veel waar dat dat geld jammer dat er geen accessories voor zijn

Sandra V bergen
5/5

Werkt prima

Jean-louis
5/5

Dit pistool licht lekker in je hand en schiet heel goed en zit zeer degelijk in elkaar voor mij is hij super

Marcel K.
4/5

Goed product en voldoet aan de verwachtingen