Vintage Lederen Reistas Groot
Vintage Lederen Reistas Groot
Vintage Lederen Reistas Groot
Vintage Lederen Reistas Groot

Beschrijving

Vintage Lederen Reistas Groot

Met de Vintage Lederen Reistas Groot bent u altijd goed uitgerust. De reistas kan als sporttas of als weekendtas voor korte uitstapjes worden gebruikt. De reistas onderscheidt zich vooral door het zeer ruime XXL hoofdvak met ritssluiting. Daarmee biedt de reistas opbergruimte voor onder andere kleding, schoeisel en literatuur. Het hoofdvak heeft ook een kleine organizer met vak voor mobiele telefoon, 3 penlussen en 1 insteekvakje voor bijvoorbeeld een legitimatiebewijs. Het hoofdvak kunt u vergrendelen (slot niet inbegrepen). Verder heeft de reistas meerdere ritssluitingsvakken aan de binnen-, voor- en achterzijde voor het veilig opbergen van kleine voorwerpen. Het voorvak heeft een magneetsluiting en is ideaal voor het opbergen van een tablet. 

De reistas is uitgerust met stevige bodemnoppen die zorgen voor stabiliteit en extra bescherming. De tas kunt u zorgeloos neerzetten zonder dat deze omvalt of beschadigd. De zeer comfortabele handgrepen geven de tas een stoere uitstraling bij de drager. De schouderdraagriem is naar wens in lengte verstelbaar tot 140 centimeter. Dankzij de geïntegreerde padding kunt u ook zwaardere inhoud comfortabel dragen. De reistas is gemaakt van onbewerkt, geschuurd rundleer. De tas heeft een ‘gebruikte’ charmante look. De tas is een echte eyecatcher! Bekijk onze gehele collectie tassen en rugzakken! Buitenkant: ca. 53 x 34 x 26 centimeter Hoofdvak: ca. 52 x 32 x 25 centimeter Gewicht: ca. 2.400 gram.

Vintage Lederen Reistas Groot
Vintage Lederen Reistas Groot
Vintage Lederen Reistas Groot
Vintage Lederen Reistas Groot

Vintage Lederen Reistas Groot

De Vintage Lederen Reistas Groot is ontworpen in vintage stijl en heeft een charmante 'gebruikte' look. De reistas heeft een extra groot hoofdvak met ritssluiting en biedt daarmee voldoende opbergruimte. Verder heeft de tas meerdere ritssluitingsvakken voor kleinere voorwerpen. De reistas heeft een afmeting van ongeveer 53 x 34 x 26 centimeter.



€ 239,95 Incl. btw
Artikelnr: 1736-25

Voorwaarden
  • Gratis verzending vanaf € 100
  • Levering binnen 1 tot 2 werkdagen

2127 Tevreden klanten gingen u voor.

Lees beoordelingen
Jonnie

Prima service, snelle levering en prima prijzen

B.C.

Top service!

Henk

Snelle levering en service ven mijn hawke richtkijker chapeau

An

Service is top! Informatie over de bestelling, de levering etc. worden gedetailleerd geupdated. Ik ben er zeer tevreden mee en kom zeker terug bij Jachtloods.

Joseph

Bestelde artikel werd snel en prima verpakt toegestuurd,beslist aanrader Grts Joseph

Petrus

E.e.a. liep in eerste instantie niet goed, maar netjes opgelost.

Frans

Gisteren in de winkel geweest om een Gamo luchtbuks te kopen, heel vriendelijk ontvangen geweest, heel goede uitleg gekregen, top, wij komen er zeker nog, een heel mooie zaak met vriendelijk en bekaam personeel

Stephan

Nieuwe Sako s20 gekocht bij Jachtloods. Zeer netjes behandeld en nette in ruil prijs gekregen voor mijn oude wapen. Samen tot een goede deal gekomen voor ons beider. Zelfs over het omruilen van mij oude nog dichte dozen kogels voor mijn nieuwe kaliber werd niet moeilijk over gedaan. Ga er zeker vaker komen.

Dimitri

Bestelling zeer snel geleverd en erg goed verpakt...top!

Sanne

Had een broek voor mijn man besteld, van een ander merk dan hij normaal heeft. snel bezorgt. Hij trekt de broek aan en was te groot. Wij dachten 1 maatje kleiner dan moet het goed zijn. Contact gehad met jachtloods en werd netjes omgeruild. Tweede broek ook snel geleverd en nog te groot. Ik begon het al erg vervelend te vinden om jachtloods weer te moeten berichten. Maar er werd helemaal niet moeilijk gedaan en kon de broek weer ruilen voor een maat kleiner en ja deze zit perfect. Kan niet anders zeggen dan een super goede service. Top dankjewel Jachtloods👍🏼

Henk

Alles super snel bij mij thuis ,ga zo door TOP

Eric

Top service en perfect verpakt.

Roger

Na 2 dagen in perfecte toestand geleverd. Keurig en stevig ingepakt. De prijzen zijn zeker OK. Zeker een dikke aanrader.

Marc

Kleine problemen met de betaling, maar vlug opgelost door Dennis. Zeer snelle levering, verder zeer tevreden met Jachtloods.

Gregory Lane

Fast easy efficient, made my day

John

Snel, keurig verpakt en tevreden met producten 👍

Gert Jan van Opdorp

Mooi discreet verpakt

Jaap de Groot

Prima webshop alles is goed te vinden.top!!!

W.H.J Holtkamp

perfecte afhandeling

Joris van Lotringen

top service